Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov Oční optika Křepela - Znojmo, Hatě, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov

Nabízené služby v síti našich prodejen

Vyšetření zraku - měření zraku

Vyšetření zraku

V naší síti očních optik Křepela neprodáváme pouze brýle - na vybraných pobočkách ve Znojmě, na Hatích a v Miroslavi provádíme také, v rámci komplexního servisu, možnost vyšetření zraku. Toto vyšetření je zapotřebí telefonicky objednat a domluvit předem - kontaktujte nás prosím na příslušných telefonních číslech uvedených v kontaktech. Vyšetřit zrak prostřednictvím zkušeného specialisty a nejmodernější techniky si u nás může nechat každý. Toto vyšetření zraku v dnešní době odpovídá metrickému vyšetření u očního lékaře. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Aplikace a informace o kontaktních čočkách

Aplikace a informace o kontaktních čočkách

Manipulace a používání kontaktních čoček je složitější než je tomu v případě klasických brýlí. Aplikaci kontaktních čoček Vás musí naučit zkušený specialista a vše Vám musí důkladně vysvětlit. Ve všech našich prodejnách se Vám budeme snažit poskytnout maximum užitečných informací a rad, naši odborníci se Vám budou po předchozí domluvě věnovat a naučí Vás nejen to, jak si kontaktní čočky aplikovat, ale také v jakých situacích se kontaktní čočky hodí více a v jakých méně, například se srovnání s klasickými brýlemi. Také to, jak o ně správně pečovat, aby Vám vydržely po co nejdelší dobu.

 

Další služby

Další služby

Vyšetřením zraku a aplikací kontaktních čoček výčet poskytovaných služeb v očních optikách Křepela nekončí. Jelikož je naši prioritou je Vaše spokojenost, celý proces prodejem brýlí teprve začíná. V rámci poprodejního servisu se za námi můžete kdykoliv zastavit pro radu nebo doporučení. Kromě toho samozřejmě nabízíme také pravidelný servis Vašich brýlí zahrnující čištění, utahování šroubků, výměnu sedel apod. Nabízíme k prodeji také různé doplňky jako pouzdra, či speciaální hadříky a soupravy na čištění Vašich brýlí.

 
Naše pobočky

Oční optika Znojmo

Náměstí Svobody 5
669 02 Znojmo
Tel.: 515 241 053

Oční optika Nová nemocnice

MUDr.Jana Janského 2675/11
669 02 Znojmo
Tel.: 515 215 301

Oční optika Freeport HATĚ

Hraniční přechod Hatě
669 02 Chvalovice – Hatě
Tel.: 515 220 510

Oční optika Hrušovany n/J

Nádražní 529
671 67 Hrušovany nad Jevišovkou
Tel.: 515 238 829

Oční optika Moravský Krumlov

Znojemská 235
672 01 Moravský Krumlov
Tel.: 515 321 030

Oční optika Miroslav

Kostelní 1257/36
671 72 Miroslav
Tel.: 775 604 200

Oční optika Uherské Hradiště

Tř.Maršála Malinovského 387
686 01 Uherské Hradiště
naproti obchodnímu domu TESCO
Tel.: 777 752 054

Více informací a mapy v sekci kontakt.


Napište nám

Využijte níže uvedený formulář k zaslání zprávě či dotazu. Budeme se snažit co nejdříve Vám odpovědět.

Váš e-mail
Předmět
Zpráva